Loading...

Klimatyzacja

Dobrze dobrane parametry klimatyzacji zarówno w domu jak i w biurze, pozwalają w pełni cieszyć się świeżym i chłodnym powietrzem w lecie, jak i dostosować temperaturę pomieszczenia zimą.

Jako specjaliści w dziedzinie klimatyzacji zapewniamy naszym Klientom w pełni kompleksową obsługę. Począwszy od pomiarów pomieszczeń i przeliczeń powierzchni i wydajności urządzeń, po projekt instalacji. Wreszcie samodzielnie dokonujemy montażu dbając o każdy detal.
Po zamontowaniu klimatyzacji nie pozostawiamy Klienta samego z pilotem w ręku. Odbiorcy naszych usług otrzymują gruntowne przeszkolenie w zakresie obsługi urządzenia

Świadczymy również serwis oraz wsparcie w momencie kiedy jest potrzebna pomoc przy obsłudze.

Nie zapominamy też o regularnych przeglądach, konserwacji i czyszczeniu, dzięki czemu montowane przez nas klimatyzacje działają ponad 10 lat!

Jakość ponad wszystko

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wybrać nam najlepsze z możliwych rynkowych rozwiązań dla naszych Klientów Indywidualnych jak i Firm w zakresie doboru, montażu i serwisu klimatyzacji

Naszym Klientom polecamy najlepszy sprzęt na rynku Firmy Sinclair, bądąc absolutnie pewnymi jakości produktu oraz wysokiego standardu serwisu tej wiodącej światowej Firmy - jednego z największych producentów klimatyzatorów.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń
+48 501 701 943
Nasz adres
ul. Chmielna 22
41-707 Ruda Śląska