Loading...

O Firmie

Nasza firma powstała w 2004 roku. Pracujemy dla Was już ponad 10 lat. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas podstawa, dlatego dbamy o każdy detal świadczonych przez nas usług .

Mirosław Kołodziej
Nasza firma powstała w 2004 roku. Początkowo serwis prowadził właściciel – Mirosław Kołodziej, rozwijając swoją działalność na terenie województwa śląskiego.

Profesjonalizm oraz zaangażowanie w wykonywane usługi pozwoliły zdobywać nowych klientów, jednocześnie nie zaniedbując stałych kontrahentów.

Obecnie liczna wykwalifikowana kadra serwisantów świadczy nasze usługi na terenie całego śląska, z powodzeniem wykonując nawet najtrudniejsze zlecenia.
Wieloletnia współpraca z siecią sklepów Żabka, Lewiatan oraz prywatnymi klientami, pozwoliła rozwinąć i udoskonalić naszą firmę pod każdym względem.

Dziś pracujemy dla największych sieci handlowych w Polsce. Jako podwykonawca świadczymy usługi dla Tesco, Piotr i Paweł, Auchan, E.Leclerc oraz wielu innych odbiorców.

Cały czas nie zapominamy o drobnych przedsiębiorcach i lokalnych firmach. Dodatkowo specjalizujemy się w montażu i serwisie klimatyzacji dla domu, biura i lokali użytkowych.

Z życia wzięte

160
Godzin tygodniowo jesteśmy do Waszej dyspozycji
450
Zadowolonych Klientów i ciągle Was przybywa
53
Puszki napojów energetyczncyh tygodniowo wypijane przez naszych pracowników
100
Pomysłów na minutę, tylko po to, żeby lepiej zadowolić Klientów

Zaufali nam


Skontaktuj się z nami

Zadzwoń
+48 501 701 943
Nasz adres
ul. Chmielna 22
41-707 Ruda Śląska