Loading...

Oferta

Nasza oferta

Jako firma oferujemy naszym Klientom pełen zakres montażu i serwisu klimatyzacji. Począwszy od projektu poprzez montarz i serwis gwarancyjny.

W zakresie chłodnictwa świadczymy pełen serwis urządzeń chłodniczych takich jak lady, szafy, komory chłodnicze i mroźnicze.

Klimatyzacje
Oferujemy najwyższej klasy systemy klimatyzacji Firmy Sinclair. Lata doświadczeń związane z montażem tych właśnie instalacji pozwalają twierdzić, że na dzień dzisiejszy to najlepsze rozwiązanie dla naszego regionu klimatycznego. Bardzo dobre warunki gwarancyjne plus dostępna cena składają się na ten właśnie, bardzo dobry wybór. Dodatkowym atutem jest bardzo długa żywotność instalacji (nawet ponad 10 lat!).
Chłodnictwo
Wiemy jak ważny jest sprawny serwis chłodniczy zarówno dla maych i dużych Firm. W związku z powyższym staramy sie usuwać wszelkie usterki i awarie w jak najkrótszym czasie. Diagnozę stawiamy jeszcze w dniu zgłoszenia, co wyróżnia nas na tle konkurencji.
UWAGA! WAŻNE!
Odpowiednie dbanie o klimatyzację i sprzęt chłodniczy to podstawa ich długiego i bezawaryjnego działania. W ramach naszej oferty proponujemy również przeprowadzanie regularnych przeglądów i czyszczenia urządzeń.

Dlaczego MK Chłodnictwo - Klimatyzacja?

Indywidualny projekt

Chcąc dopasować ofertę do potrzeb Klienta zawsze indywidualnie podchodzimy do projektu klimatyzacji w biurze czy domu.

Efektywne rozwiązania

Wiemy jak ważne są sprawnie działające urządzenia chłodnicze. Pomagamy dobrać najlepsze rozwiązania dla Firm i Przedsiębiorców.

Precyzja wykonania

Do każdego projektu podchodzimy z należytą dbałością. Wszelkie prace wykonywane przez naszą Firmę odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami.

Najlepsze rezultaty

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami urządzeń i materiałów, oddajemy w ręce Klienta najlepsze z możliwych rozwiązań.

Zaufali nam


Skontaktuj się z nami

Zadzwoń
+48 501 701 943
Nasz adres
ul. Chmielna 22
41-707 Ruda Śląska